Zakupy w internecie

Ciekawostki w sieci, fajne programy, wszystko o komputerach i innych cudach techniki

Moderatorzy: Astral, LucyLu, Gaw

Re: Zakupy w internecie

Postprzez Tina » 29 cze 2009, 16:22

Czasami allegro.. Z innych nie korzystam. Mój tata czasami coś wystawia i jak coś chcę to przeważnie pytam się jego.
Ten, kto ma przyjaciół, jest jak step rozległy,
kto ich nie ma jest jak dłoń mały.
Tina
Bywalec

Najlepszych wyników: 4
Kasa: 15.00
Tina

Postprzez PuFa » 01 lip 2009, 15:38

No i masz babo placek.
Kupiłem bilety na eventim.pl do sektora B. Doszedłem na koncert patrze B jest podzielony na B i B-vip. Że niby tak było od początku a na necie był plan i nie było B vip. Ludzie mieli bilety z ticketpro z jakimś napisem vip. I mogli przejść do A :| Do A i B sektorów po tygodniu nie było biletów a oni kupili najprawdopodobniej pod koniec i byli najbliżej. Nie ma tak. Wszyscy się rzucili z ochroniarzami się kłócili. Jakiś ochroniarz się obraził bo ktoś powiedział do niego "No bez jaj " xD. W końcu wywalczyliśmy i przeszliśmy do sektora A. Jednak dużo osób zostało wt#$&$#@$% i nie wiedziała o tym.
Obrazek
PuFa
Pasjonat
Wakacyjny konkurs (1) #1 wszystkich postów (1)

Najlepszych wyników: 4
Kasa: 36.33
Bank: 3.00
Pufcik
a co to

Postprzez Warda » 01 lip 2009, 22:19

Ja poradze, ze jesli zamawiacie to listem poleconym przynajmniej, bo pierwszy przedmiot jak glupek zamowilem zwyklym i nie przyslali albo gdzies zginal i nic z tym nie zrobie ;[ bo zamowilem sam bez uprzedniego zapytania o rade ;[ moze ktos jeszcze sie zdarzyc na tyle nieostrozny jak ja :(.
Warda
Rozmowny

Kasa: 29.26
Warda

Postprzez Yona » 02 lip 2009, 00:33

Zwykly moze isc bodajze do 2 tygodni (?), wiec moze jeszcze nic straconego ;d?
Yona
Pasjonat

Najlepszych wyników: 6
Kasa: 25.40
Bank: 6.93
Yona

Postprzez Wyatt » 02 lip 2009, 08:49

płyta główna z kompa w 2 dni przyszłą a na procesor ponad 2 tygodnie czekałam i w sumie byłam miesiąc bez kompa. To było w kwietniu/ maju. Myślałam, że zwariuje.
Wyatt
Rozmowny

Kasa: 30.00
Wyatt_Halliwell

Postprzez Warda » 02 lip 2009, 11:12

Yona napisał(a):Zwykly moze isc bodajze do 2 tygodni (?), wiec moze jeszcze nic straconego ;d?

Zamowilem sobie breloczek DHARMY z Łodzi czy tam Krakowa i minelo juz z 1,5 miesiaca, wiec wątpie ;[ a poza tym to byl priorytetowy ale dzieki za pocieszenie xD
Warda
Rozmowny

Kasa: 29.26
Warda

Postprzez gumis » 15 lis 2011, 14:30

Ja bardzo często dokonuje zakupów za pośrednictwem Internetu. Uważam, że jest to spora oszczędność czasu, poza tym mogę bez problemu porównać ceny i poznać opinie innych internautów na temat danego produktu.
Bardzo często korzystam z takich stron jak:
http://allegro.pl/ - można fajne produkty kupić tanio na aukcji
http://www.ebay.pl/ - tu szczególne kupuję używane rzeczy lub też bilety itp. trzeba jednak czasami uważać, nie wszyscy sprzedający są uczciwi
http://www.solegro.pl sprzedaż wycieczek przez Internet
http://www.amazon.de/ co prawda nie jest to polska strona ale można tutaj wszystko dostać po atrakcyjnych cenach, a do tego przy każdym produkcie jest zamieszczona opinia innych internautów.
gumis
Nowy

Kasa: 38.35

Poprzednia strona

Powrót do Internet, komputery, sprzęt